השתלת שיניים

השתלת שיניים – שיטות מתקדמות

השתלת שיניים, תחום חדשני ברפואת השיניים, הוא טיפול שבאמצעותו מושתל שתל מתכת ועליו מותקנת שן חרסינה, כתחליף לשן חסרה. השתלת שיניים “מסורתית” היא תהליך הכולל שלושה שלבים ואורך בד”כ בין שבוע למספר שבועות. אולם כיום, קיימות טכנולוגיות חדשניות יותר להשתלת שיניים המקצרות ומפשטות את התהליך.

שתלים תוך שעה – בשיטה חדשנית זו המטופל יוצא מהקליניקה תוך שעה עם מערכת שיניים שלמה וקבועה, חיוך יפה ומזמין ואיכות חיים חדשה!

בשלב הראשון המטופל מבצע צילום סי.טי ועובר סריקה דיגיטלית.

בשלב השני, תוכנה מיוחדת ומתקדמת לתכנון מוקדם המבוססת על הדמייה בתלת מימד, מעבדת את תוצאות הצילומים ומבצעת תכנון וירטואלי של הסד כולל כיוון וסידור אופטימלי של כל שתל ושתל.

על פי התכנון הוירטואלי מיוצר הסד האמיתי, המחובר ביום השתלת השיניים ללסת והשתלים מוחדרים לעצם, ללא פתיחת חניכיים. שיטה זו שיפרה את דיוק השתלת השיניים וחוללה מהפיכה בתחום.

תותבת מוברגת – שיטה חדשנית המיועדת למטופלים המעוניינים בפתרון קבוע לשיניים חסרות, ללא ביצוע השתלת שיניים מלאה. בשיטה זו, על  4 שתלים דיגיטליים בלבד, מתברגת תותבת פרסתית דקה,  בתותבת עליונה או תחתונה, שמשלימה את כל השיניים החסרות.

התותבת המוברגת מתאימה למצב שבו נדרש פתרון ללסת מלאה, עליונה או תחתונה והיא פתרון אסתטי מצוין גם לחניכיים נסוגים. הטיפול מתבצע בפגישה אחת, חוסך תהליכים כירורגיים מורכבים ומוזיל עלויות כספיות. המטופל נדרש להגיע למרפאה פעמיים בשנה לניקוי התותבת.

ההחלטה באיזו שיטה לבצע השתלת שיניים מושפעת ממשתנים רבים: מצב רפואי, עלות, משך הטיפול וכו’. מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים לבחירת שיטת השתלת השיניים הטובה ביותר עבורך.

מרפאת שיניים ברמת השרון ד”ר שילמן 

סגירת תפריט