הלבנת שיניים בלייזר – השיטה היעילה

 

הלבנת שיניים בלייזר – השיטה היעילה והמהירה ביותר!

 

מי מאיתנו לא חולם על חיוך מושלם ועל שיניים לבנות ובוהקות "כמו בסרטים"?
מראה השיניים משפיע מאד על המראה הכללי שלנו ושיניים לבנות נראות מצוין, עושות רושם טוב ונתפסות כסמל לבריאות ולטיפוח. לכן, כיום, יותר ויותר אנשים רוצים להבהיר את גוון השיניים שלהם.

בשוק קיימות היום מגוון שיטות להלבנת שיניים, החל מתכשירים שונים לשימוש עצמי (משחות שיניים, מי פה), הלבנת שיניים בשיטת הסד הביתית, הלבנת שיניים בשיטת הסד המרפאתית, הלבנת שיניים באמצעות ציפוי (למינייט) ועוד. אולם, השיטה היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר היא הלבנת שיניים באמצעות לייזר.

באמצעות הלבנת שיניים בלייזר, שיניים צהובות, אפורות או חומות (כתוצאה מגנטיקה, עישון, תזונה, הגיינה לקויה וכו') חוזרות להיות לבנות.

כיצד מתבצעת הלבנת שיניים באמצעות לייזר?

בשלב הראשון מניחים על החניכיים, השפתיים והעיניים חומר פלסטי או כיסוי אחר המגן עליהן מפני חומר ההבהרה.  לאחר מכן מורחים על השיניים חומר הבהרה (מי חמצן או קרבמיד פרוקסיד שמתפרק למי חמצן) הצובע את האמייל ואת הדנטין ומבהיר את צבע השן.

חומר ההבהרה מוחדר לשן באמצעות מכשיר הלייזר, ששולח קרן אור מרוכזת, המזרזת באופן משמעותי את תהליך ההבהרה. לאחר שקרן האור פועלת מספר דקות ומפעילה את החומר שבא במגע עם השיניים, מורידים את חומר ההבהרה מהשיניים.וזהו.

כך, בטיפול חד פעמי, האורך כשעה, מתקבלות שיניים מובהרות בכל הפה. הלבנת שיניים באמצעות לייזר מספקת את התוצאות הטובות ביותר והן נשמרות כשלוש שנים!
הלבנת שיניים באמצעות לייזר היא שיטה בטוחה שקיבלה את אישור ה FDA, ללא הרדמה וללא כאבים.

על מנת שתוצאות הלבנת השיניים יחזיקו מעמד לאורך זמן, מומלץ להימנע מעישון,  להקפיד על תזונה נכונה,להפחית בצריכת קפאין, צבעי מאכל, יין ומאכלים אחרים בצבעים כהים ועזים המכתימים את השיניים. בנוסף, יש להקפיד על היגיינת פה מקסימאלית ולהגיע לביקורות תכופות במרפאת השיניים בהתאם להנחית הרופא המטפל.